چاپ        ارسال به دوست

بازدید مسئول ستاد اقامه نماز استان از بیمارستان شهید بهشتی یاسوج

مسئول ستاد اقامه نماز استان به همراه سرپرست معاونت درمان و مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان از بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج؛ در ابتدای این بازدید رئیس بیمارستان شهید بهشتی  ضمن تبریک دهه ولایت و خیرمقدم به میهمانان گفت: از اینکه در جمع مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی، رئیس ستاد اقامه نماز استان و سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان هستیم  بسیار خرسندیم، امیدواریم بنده و همه همکاران شاغل در این بیمارستان بتوانیم  با ارائه خدمات مطلوب رضایتمندی مراجعین به این مرکز درمانی را جلب کرده باشیم.

دکتر سعیدی نژاد با اشاره به اینکه بیمارستان شهید بهشتی مراجعه‌کننده بالایی دارد، افزود: اورژانس و درمانگاه سرپایی این بیمارستان از شلوغ‌ترین اورژانس‌ها ی استان است که بار خدمات دهی با توجه به تروما بودن بسیار بالا است.

رئیس بیمارستان شهید بهشتی در ادامه گزارشی از برنامه ها و اقدامات انجام یافته در خصوص برپایی نماز و توسعه و ترویج این فرضیه  و اقدامات صورت گرفته  بیمارستان ارائه نمود.

رئیس ستاد اقامه نماز استان نیز در حاشیه این بازدید گفت: کادر درمان باید آموزش به بیماران را جزو وظایف خود بدانند و همچنین به آنها در زمینه فریضه نماز آموزش کامل داده شود تا بتوانند پاسخگوی سوالات شرعی بیماران و همراهان آنها باشند.

الیاس چراغ زاده افزود: اقدامات خوبی در راستای ترویج و توسعه اقامه نماز در این بیمارستان انجام گرفته که امیدواریم در ادامه این اقدامات به نحو مطلوبتری و با امکانات بیشتری در اختیار بیماران و همراهان قرار گیرد. 

 مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان نیز اظهار داشت: شما کارکنان حوزه درمان شغل شریفی دارید و باید به آن افتخار کنید، زیرا اگر انسانی را از مرگ رهایی بخشید چنان است که گویی همه مردم را زنده کرده اید.

حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل ملاعلی افزود: زمانیکه بیماری را از مرگ نجات می هید پس از بهبودی بیمار، در ثواب های وی شریک هستید و کارتان بسیار مقدس است که امیدواریم این کار یعنی کمک رسانی در امر خدمات رسانی  تدوام داشته باشد و مطمعن هستم، شما با روحیه ای که دارید در خط درمان پیشگام هستید و همه تلاشتان در جهت بهبودی تمام افرادی است که به این مرکز درمانی مراجعه می کنند.

 در ادامه این بازدید مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی، سرپرست معاونت درمان دانشگاه و رئیس ستاد اقامه نماز استان از بخشهای مختلف بیمارستان بازدید و از نزدیک اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه و ترویج اقامه نماز  مورد بررسی قرار دادند.

در این بازدید سرپرست معاونت درمان دانشگاه نیز از بخشهای مختلف بیمارستان بازدید بعمل آورد و از نزدیک از روند تعمیر و باسازی اورژانس و درمانگاه بیمارستان اطلاع پیدا کرد.

دکتر غلامعباس سبز گفت: مهمترین بخش از خدمات، رضایتمندی مردم از فضای فیزیکی موجود و بهره مندی از امکانات بالقوه است، که باید در اختیار بیماران و همراهان آنان قرار داده شود.  10-142

خبر سید یحیی اسلام نژاد

 


٠٩:٠٥ - 1396/06/15    /    شماره : ١٦٣٠٦    /    تعداد نمایش : ٢١١خروج
پرسنلی

عمومی

پزشکی

سایت مقام معظم رهبری

شناسنامه آموزشي پرسنل 

سایت ریاست جمهوری

سایت آموزش مجازی دانشگاه
اطلاع رساني استان

سازمان بهداشت جهانی WHO

اتوماسيون اداري

روزنامه هاي ايران

بيمارستانهاي دانشگاههاي علوم پزشكي كشور

نمايش سابقه بيمه تامين اجتماعي

آموزش نرم افزارهای کاربردی دانشگاه

مترجم چند زبانه آن لاين گوگل

ثبت نام الكترونيكي گهر باران

سامانه حضور و غیاب

پورتال مديريت و سرمايه نيروي انساني رئيس جمهوري

دانشگاههاي علوم پزشكي ايران

سالن  دانشگاه

وبدا -دانشگاه یاسوج

دانشگاههای سراسر دنیا به تفکیک قاره ها و کشورهای مختلف

نظام پیشنهادات

وبدا - وزارت بهداشت

پرتال اطلاعات پژوهشی پزشکی کشور

سايت آموزش پرسنل

دريافت فايل آپديت مخصوص آنتي ويروس سيمانتك و نورتون

راهنمای ارتباطی وزرات بهداشت و درمان

سامانه ملي الكترونيكي سلامت

وزارت بهداشت در روزنامه ها

RSSوزارت بهداشت

سايت خدمات الكترونيكي ايران

دفتر مديريت حاكميت باليني وزارت بهداشت

بانك جامع فيلم سلامت

پورتال شهر یاسوج

سامانه ساوب

سامانه مرجع كدينگ سلامت

وزارت بهداشت

سازمان نظام پزشکي یاسوج

ديکشنري پزشکي

سامانه اداري کارمندان

آموزش همه گاني تغذيه

پایگاه مقالات علمی و پژوهشی دانشگاه

سامانه وام ازدواج

سایت پزشکان بدون مرز